Přeskočit na obsah

Ochrana osobních údajů

Nakladatelství Euskaldun z. s., se sídlem Plzenecká 1792/67, 326 00 Plzeň 2 – Slovany, IČ 19472111, zpracovává v případě vaší poptávky zboží či služeb ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno a příjmení, adresu (ulice, č. p., PSČ, město), emailovou adresu a telefon.

Jméno, příjmení, adresu, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro zpracování vaší objednávky. Takové zpracování umožňuje ustanovení § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou nakladatelstvím Euskaldun, z. s. zpracovávány po dobu jednání o smlouvě a uzavření smlouvy mezi vámi a nakladatelstvím Euskaldun, z. s. nejdéle 2 roky od vaší poslední objednávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

Pro účely zasílání newsletterů zpracováváme pouze e-mail a jméno, a to pouze po dobu, kdy jste přihlášeni k jeho odběru. Po odhlášení budou vaše osobní údaje z naší databáze odstraněny.

Zpracování osobních údajů je prováděno nakladatelstvím Euskaldun, z. s., tedy správcem osobních údajů. Osobní údaje kupujícího bude zpracovávat pouze předseda spolku (Vít Groesl) a dvě pověřené osoby (Ester Groesl a Martin Holý).